SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH


https://dysk.onet.pl/link/kuBHz#

Strażacki toporek

 

Burmistrz powinien być odwołany w REFERENDUM :
http://jozeff.blog.pl/2016/02/
:        1.Krzywda ludzka nie idzie na marne, a narobił mnie i wielu innym ludziom. Nieuczciwość i wojna niech odejdzie razem z nim. To straszne, takiego człowieka jeszcze nie było. Zawiadamiał na mnie prokuraturę i urzędy, prowokował i prowokuje.  Napuszczał, skłócał, organizował złowrogie konferencje prasowe do zniszczenia przeciwnika odmawiającego służenia mu, ironizował, kpił, szydził i drwił. Nie pozyskiwał przyjaciół, lecz mnożył wrogów. Niesłusznie oskarżał i Sądził się (Adam B.) i trwonił publiczne pieniądze dla zemsty i odwetu za ujawnianie prawdy, która zwycięży w REFERENDUM !

Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Dobrowolski kontra Katakumby 001Kto ma dość kłamstw , pustych obietnic(podpisany tzw.pakt „diabła”),  imperialistycznych zapędów, dyskryminacji i nacjonalizmu z jakiegokolwiek powodu (np.były KATAKUMBY), a przede wszystkim braku predyspozycji do racjonalnego i mądrego rządzenia, każdy powinien postawić krzyżyk na drogę dla śpiewaka z chóru, by wrócił z powrotem do chóru, gdyż naprawdę nie nadaje się na burmistrza, i dlatego nie miał dokonań, ale miał pobory prezydenckie (nie tak dawno prawie 12 tys,brutto) bo sam żądał (z Supraśla tylko ja byłem przeciw) :
http://jozeff.blog.pl/2015/10/26/zawiadomilo-3-radnych-a-nie-1-mnie-zakapowal-za-100-zl/
                                                                         Wytykanie palcem  2. Pomylony, pilny pomysł : INWESTYCJA STARORZYMSKI AMFITEATR za milionowe kredyty wraz z pętlą autobusową w jamie i parkingiem dla białostockich plażowiczów, bez udziału środków z zewnątrz :
http://jozeff.blog.pl/2015/09/11/hanba-radnych-suprasla-2006r-hanba-2015r/?
                                     3. „GMINA DO ZAORANIA”: 
http://jozeff.blog.pl/2015/07/
   Oto kolejny dowód zasadności REFERENDUM : Nawet Minister Administracji i Cyfryzacji Pan Marek Wójcik, będąc w Supraślu, przed podziałem Gminy Supraśl, rzekomo miał powiedzieć Dobrowolskiemu, że rozczarował go bo nie jest samorządowcem. Komentarz : Nie potrafi iść na daleko idący kompromis.KrayziMacha 2 rękamidziecko macha rączką Bye!7 G R Z E C H Ó W GŁÓWNYCH           4. W mojej opinii Dobrowolski jest nieudolny, gdyż nie potrafił jak burmistrz Wiktor Grygiencz zdobyć 3 mln środków z zewnątrz a Dobrowolski tylko śr. 1mln, Dobrowolski wykonał ok. 3 razy mniej inwestycji niż Wiktor Grygiencz, który na pewno nie budowałby bez środków zewnątrz, starorzymskiego amfiteatru w cudzej jamie i płacił za nią po 200zł/m2. Puka się w głowę bez przerwy-wściekły Podpisanie-porozumienia1                                               To się nazywa nieudolność, a nie pomawianie, jak to zrobił w przeszłości Dobrowolski za co został skazany, a wyrok uległ zatarciu i dlatego jest znów tu gdzie nie powinien być.         Dlatego m.in. jest REFERENDUM !
http://jozeff.blog.pl/2015/05/06/jednak-dobrowolski-nieudolny/
                               5.  Odmawiał wykonania inwestycji mieszkańcom tych ulic, którzy wybrali radnego, który nie jest jego pachołkiem. Za to jest kara „dyktatora”, zakazującego nawet rozmowy z takim radnym.  W ten sposób skłóca ludzi z radnymi.           Trzyma palec w górze i gada BerendtDlatego m.in. powinien być odwołany w REFERENDUM !                                   6. Zadłuża gminę i traci publiczne setki tysięcy dla własnej przyjemności i korzyści na zbiorowe wycieczki zagraniczne (np. 36 osób), wybranej przez niego, popierającej go elity wyborców : 
http://jozeff.blog.pl/2014/06/08/wycieczkiza-frikolub-natzw-krzywy-ryj/
                             
7.
http://jozeff.blog.pl/2014/11/
:
 1) „Władza za kredyty”, 2) Burmistrz „zakapował” – Prokuratura umorzyła (uważajcie na takiego typa człowieka),                               3) …burmistrz przegrał (ok.85 tys.zł z Panem Adamem B. NIEUCZCIWOŚĆ I WOJNA”.     Taki typ człowieka nie może być burmistrzem !   Każdy inny będzie lepszy !                             Bojkot REFERENDUM 24.04.2016 to ósmy grzech główny. Nie dajmy się namówić do grzechu. Idźmy do CHAPLI~1Kościołów i na głosowanie ! 

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.