Dobrowolski kuma się z Niemcami partnerami do wycieczek na tzw. krzywy ryj

Na wstępie wyjaśniam na tzw. krzywy ryj tj. za m.in. moje i wszystkich płaczących i płacących podatki m.in. na korzyści i przyjemności z zagranicznych wycieczek burmistrza R.Dobrowolskiego, przewodniczącej rady M.Suszczyńskiej z Sobolewa, radnych popleczników burmistrza i wybranej elity burmistrza pod bezczelnym pretekstem partnerskiej współpracy, dlatego, że nie tylko ludzie, którzy muszą przeżyć dzień za 10 zł nie mają żadnej korzyści, ale nikt nie ma wymiernej korzyści oprócz jeżdżących. Zatem ma to charakter oszustwa władzy, o którym mają prawa wiedzieć wszyscy, a szczególnie ci biedni wegetujący, których nie stać na pasztetową, a Niemcy w Kniei jedli szynki i popijali winem (posiadam na piśmie jadłospis). Posiadam 50 zdjęć wykonanych 5 czerwca 2016r w Kniei podczas przemówień i podpisywania umowy fikcyjnych obustronnych korzyści, w obecności kilkudziesięciu zaproszonych Niemców przez księcia Mazowieckiego i tylko 2 zdjęcia przy tzw. korycie tj. stole obiadowym na wstępie zastawionym paroma flaszkami z wyglądu wodą ognistą, czerwonym napojem o winnej woni. Ja tam byłem, wszystko widziałem, nagrałem i sfotografowałem, a na końcu stojąc zimną wodą jaśnie pańskie  maniery zapiłem. Pogratuluję mądrości politycznej obu nieobecnym Proboszczom parafii katolickich. Nie należy setek tysięcy trwonić na wycieczki bogatej elity. Lepiej pomóc biednym i chorym dzieciom i ich rodzinom.                        Czy skurwiel coś opublikuje ? 

W późniejszym czasie zamieszczę więcej zdjęć, nagrania i powiadomię na plakatach w Supraślu i wsiach.  Byli obecni jako popierający rozpustę i marnotrawstwo następujący radni : 1) Janusz Fidziukiewicz, 2) Marcin Januszkiewicz, 3) Atrur Olechno, i czterech radnych z terenu : 1) Nina Kubajewska-Grabówka, 2) Bernard Prochaski-Grabówka, 3) Monika Suszczyńska- Sobolewo, 4) Krystyna Woronko-Sowlany.                Nie popieram rozpusty, marnotrawstwa bogatych kosztem krzywdy biednych, dlatego byłem tylko na części wstępnej jako „obserwatore”, by zdobyć materiał dla naiwnych wyborców, demaskujący hipokrytę burmistrza i jego spółkę.  
https://dysk.onet.pl/link/Qe73p#img/Qe73p
  -Dobrowolski obejmuje szeroko i namiętnie Niemca     
https://dysk.onet.pl/link/Ng0Er
      
https://dysk.onet.pl/link/34PcN#img/34PcN
     
https://dysk.onet.pl/link/RcXWl
      
https://dysk.onet.pl/link/RcXWl#img/RcXWl
   
https://dysk.onet.pl/link/2RLCr
https://dysk.onet.pl/link/2RLCr#img/2RLCr adres obrazu -Niemcy odtrąbiają koniec „polowania”, umowa podpisana, udało się…

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.