Burmistrz „znokautowany” !

Dzisiaj, tj. 24 września roku Pańskiego 2013, na posiedzeniu Komisji Budżetowej, Tadeusz Karpowicz – radny – zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej w Supraślu, sołtys wsi Grabówka (3,5 tys. mieszkańców), „znokautował” Dobrowolskiego.

W ciągu trzech lat tej kadencji, często punktował burmistrza, jednak nie położył go na deski. Dobrowolski odgryzał się zdesperowany, bowiem nie ma predyspozycji ani do rządzenia ani do ścierpienia i przemilczenia, jak to ongiś czynił ze stoickim spokojem Burmistrz Wiktor Grygiencz. Dobrowolski broniąc się stosuje ciosy poniżej pasa, a to świadczy o braku formy i sił do walki fer play. Niedotrenowany przez ministra propagandy, czy po prostu brak predyspozycji. Czy Karpowicz, nie mylić Karpow, wygra tą partię szachów ? Czy wygra tą 3 rundę i położy Dobrowolskiego na deski ? Twierdzę, że tak ! To m.in., a może głównie dzięki Karpowiczowi Dobrowolski jest burmistrzem, a nie Grygiencz. To Karpowicz postawił Grabówkę na głowie by wybrać Dobrowolskiego za obiecanego zastępcę burmistrza z Grabówki jakim był bardzo krótko Pan Maciej Czarkowski, który nie przystawał do gebelsowskiej propagandy, bo był to człowiek kompetentny, poważny i przez wszystkich szanowany.
OTO JAK ZNOKAUTOWAŁ KARPOWICZ DOBROWOLSKIEGO : „O TAKIEGO MĄDREGO WYBRALI MY BURMISTRZA. TRZEBA BYŁO MIEĆ KLAPKI NA OCZACH ŻEBY TAKIEGO WYBRAĆ” To jest wyrok skazujący, który nie ulegnie zatarciu, gdyż nie ulega przedawnieniu, jaki miał Dobrowolski za pomawianie byłego dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Supraślu. Karpowicz niczym sędzia wskazał na chybienie wyborców w dobrej wierze.

Dobrowolski podniesie się z desek i będzie walczył dalej, naiwnie wierząc duchowi gebelsa w wygraną wojnę ignorując przegraną bitwę z „wodzem” niepodległej Grabówki. Smak 8000tys. dla burmistrza, jest inny niż emertura nauczycielska w wysokości 800zł, lub dorywcza praca na zastępstwach nauczycielskich historyka. Nie wybiorą ludzie na burmistrza Szutki i Dobrowolskiego bo stroi szutki z adwersarzy, radnych i mieszkańców. Dzisiaj Dobrowolski powiedział mi na komisji : „popełnił pan grzech” mówiąc, że jestem niedbały. Chodziło o ulicę Zieloną w Supraślu, którą zaplanował w budżecie jako inwestycję, nie sprawdzając wcześniej czy będzie możliwa realizacja tej inwestycji pod względem formalnoprawnym. A co doradca pod względem „formalnoprawnym” przysnął po okocimskim mocnym i nie doradził, że trzeba najpierw sprawdzić, a później planować, by nie blokować budżetu.
Takich i podobnych idiotyzmów jest Ci dostatek. Dlatego burmistrz i jego kolesie boją się MONITORINGU CZYLI TRANSMITOWANIA KOMISJI I NAWET SESJI RADY. Nie pomoże nikomu oszukiwanie wyborców ulotkami wyborczymi jeśli będzie monitoring. Tylko MONITORING byłby prawdziwą kampanią wyborczą, a nie okłamywanie wyborców nieracjonalnymi i nie wykonalnymi obietnicami. Urząd to nie jest punkt całodobowego skupu głosów, jak prawi piewca wydziału propagandy. Na końcu pragnę pogratulować Karpowiczowi, odwagi ze skorzystania z wolności słowa w publicznym wyrażeniu opinii i negatywnej oceny burmistrza Dobrowolskiego, któremu życzę dotrwania do końca kadencji bez kłótni z radnymi, którzy bardzo często zmuszeni są pisać na niego skargi. Na afiszach sesji Rady, koleżka burmistrza, przewodniczący rady WOJCIECH Fiłonowicz ukrywa pełny tytuł skargi (np. na nieudolność, niedbałość, niekompetencję burmistrza itd.) Będą z tego powodu skargi do Wojewody i do Wojewódzkiego SąduAdministracyjnego.

:mrgreen:

 
   
   

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.